kõik kategooriad
EN

Kvaliteediosakonna tutvustus

"Kvaliteet on ettevõtte elujõud." Alates selle loomisest on Nuoz võtnud oma ettevõtte juhtimise põhipoliitikaks "Tehnoloogia loob väärtuse, elukutse tagab kvaliteedi". Ettevõtte asutamise alguses loodi kvaliteedijuhtimise osakond. See osakond vastutab peamiselt ettevõtte toodete kvaliteedijuhtimise süsteemi loomise, tootestandardi juhtimise, protsesside järelevalve, pooltoodete ja valmistoodete, toor- ja abimaterjalide ning protsessidevaheliste toodete kontrolli ja määramise, füüsikaliste ja keemiliste kontrollide, mikrobioloogilise kontrolli eest. kontrollid, kõrgefektiivsed vedelikkromatograafia analüütilised kontrollid, gaasikromatograafia analüüs ja kontroll jne tagavad, et iga Nuozi toodetud toodete partii vastab 100% riiklikele standarditele ja klientide asjakohastele nõuetele, mis toob kasu inimeste tervisele.

Praegu on osakonna inspektorid kõik kõrgharidusega või kõrgemad ja omavad vastavaid inspekteerimistunnistusi, näiteks keemiainspektorid, toiduinspektorid, mikroobse kääritamise töötajad jne. Osakonnajuhataja juhtimisel jõuab kontrollitud toodete läbimismäär NLT98%.

Kõik kvaliteedijuhtimise osakonna liikmed täidavad rangelt oma kohustusi ja kohustusi kvaliteediinspektorina. Ettevõtte juhtimisel on nad loonud range kvaliteedi tagamise ja kvaliteetse teenuse jälgimise süsteemi, õpivad teaduslikult ja tõhusalt täiustatud kvaliteedijuhtimise meetodeid ning täiustavad end pidevalt. Vastake klientide mitmekülgsetele ja mitmekülgsetele kvaliteedikontrolli vajadustele.

Kuumad kategooriad