kõik kategooriad
EN

Alates asutamisest on Nuoz Biotech alati järginud ettevõtte „aususe ja altruismi” põhikultuuri.

Avaldamise aeg: 2021-12-01 Vaadatud: 142

Alates asutamisest on Nuoz Biotech alati järginud "aususe ja altruismi" põhilist ettevõttekultuuri. "Tänulikuks inimeseks saamine" on esimene asi, mida Nuozi inimesed teadma peavad. igapäevane õppimine ja retsiteerimine julgustab ja juhendab meid tänuga edasi liikuma. , andke tagasi ühiskonnale, riigile ja looduse kingitustele.

Armastuse koolivorm soojendab 120 lapselikku südant

 图片 1

                                                                                                                                   Pilt: annetamistseremoonia koht

25. novembri hommikul paistis päike ja taevas oli kõrge ja taevas oli hele. Yamada põhikooli ülikoolilinnak Zhangjiasai vallas oli täis rõõmuhõiskeid ja naeru. annetamistseremoonia. Zhang Jinlong, Ziyangi ringkonna CPPCC esimees, Zeng Yong, Ziyangi piirkonna CPPCC aseesimees ja tööstus- ja kaubandusliidu esimees, Liu Zhimou, Hunan Nuoze Biotechnology Co., Ltd. esimees, Liu Jianxiu, tegevdirektor Annetusel osalesid Hunan Linyi Construction Labour Service Co., Ltd. ja Jinshani küla Zhangjiasai alevi juhataja asetäitja Guo Can.     2

Pilt: Zeng Yong, Ziyangi ringkonna CPPCC aseesimees ja Tööstus- ja Kaubandusliidu esimees, andis Hunan Nuoz Biotechile autahvli

 

Annetustseremoonial andis Hunan Nuoz Biotechi esimees Liu Zhimou välja sõnumi: Loodan, et lapsed õpivad kõvasti, teevad iga päev edusamme, rikastavad end teadmistega, muudavad oma saatust, muudavad oma elu ja kasvavad suureks. sära nende silmis ja armastus nende südames. , Inimesed, kes võtavad omaks ideaale, panustavad oma kodulinna ülesehitamisse ja lisavad läiget kodumaa arengule.

图片 2

  Pilt: grupifoto mõnest annetamistseremoonial osalevast inimesest

 

Yamada põhikooli direktor ütles pärast üritust, et selle annetuse tähendus on palju suurem kui materiaalne abi, kuid mis veelgi olulisem, see julgustab ja ergutab kogu kooli õpetajaid ja õpilasi vaimselt. Kool kasutab seda üritust võimalusena õpilaste pidevaks tugevdamiseks. Ideoloogiline ja moraalne kasvatus, külvake armastuse seemet nende noortesse südametesse, suunake neid jätkama armastust ja vastutust ning olema soe inimene.

 

Armastus pühib möödujate südamed minema

3

Pilt: Töö eesmärgi määramine enne puhastamist

 

30. novembri 2021 keskpäeval korraldasid 23 Nuoz Biotechi vabatahtlikku talvises soojas päikesepaistes ühiseid jõupingutusi välisteede, bussijaamade ja lilleplatvormide puhastamiseks. peale 1 tunnist koristamist sai see üritus edukalt läbi ✌✌

 

Aitamine ja tänulik olemine – seda teevad Nuozi inimesed kogu oma elu

Pärast üritust istusid kõik vabatahtlikud ringi ja vahetasid oma kogemusi. Kõik nad avaldasid, et neile meeldib see sisukas heategevusüritus, nad tunnevad meeskonna jõudu, teevad eesmärgi nimel koostööd ning on valmis panustama oma jõuga kaasa. Sanitaartöötajad, möödakäijad ja bussisõitjad koristavad, et inimesed, kes sellel teel jalutavad, tunneksid end mugavalt ja turvaliselt, edendades seeläbi sotsiaalset harmooniat ja ilu.

4

              Pilt: Ulatuslik kogemustevahetuskohtumine

 

"Üks inimene võib minna kiiresti, kuid rühm inimesi võib minna kaugemale." Seekordses kogemustevahetuses võtsid vabatahtlikud kokku head ja halvad küljed ning valdkonnad, mis vajavad hilisemal perioodil parandamist. Vabatahtlikud tegid kokkuvõtte 3 ja jagasid:

5

Hr Wen ütles: Algselt oli lillealusel langenud lehtede mahapühkimine tõrjuv, kuid alles pärast pühkimist avastati, et langenud lehtede alla oli mattunud palju taimi. välimus, vaata olemust, saab tööga paremini hakkama!

6

Hr Wen ütles: Algselt oli lillealusel langenud lehtede mahapühkimine tõrjuv, kuid alles pärast pühkimist avastati, et langenud lehtede alla oli mattunud palju taimi. välimus, vaata olemust, saab tööga paremini hakkama!

 

Hr Liu ütles: Selle tegevuse kaudu peab iga meie rühm kõigepealt kirjutama oma puhastusprotsessi standardse puhastusmeetodina ning seejärel teostama pidevat kontrollimist ja täiustamist; teiseks peame prügi hilisemas etapis sorteerima, paigutama ja mõistlikult kasutama. Puhastatud prügi põhjustab sekundaarset reostust. Hr Lin lisas: Prügi klassifikatsiooni tuleks rakendada ka meie igapäevasel koristamisel.

Koosoleku lõpus viisime läbi sisulise planeerimise avaliku heaolu pühkimistegevuse järgmiseks etapiks ehk ettevõtte ümbruse teede pühkmiseks. Peame pühkimismeetodid kokku võtma, seda üritust igavesti pidama ja ümbritsevat keskkonda parandama.

Samal ajal viidi läbi ka isesoovitatud tegevuse teine ​​etapp võõrustaja organiseerimiseks. Loodetakse, et nuozerlased saavad tõesti mugavustsoonist välja tulla. Igaüks saab proovile panna oma jõuga panustama ettevõttesse, perekonda ja ühiskonda. 'S elu on veelgi säravam.


7

Pilt: Topelt üheksandal festivalil esitleti pestitsiidide jääkideta ženšenni, et väljendada armastust töötajate vanemate vastu

8

9

Pilt: Erakonna ehitamise päev, kaastunne vanadele erakonnakaaslastele10


Tänupüha, saame kaugele jõuda. Nuoz on valmis teie ja minuga käed lööma, et üheskoos üles ehitada särav ja harmooniline ühiskond!
Kuumad kategooriad