kõik kategooriad
EN

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

Kõik algab ja lõpeb südamega!

Avaldamise aeg: 2021-09-09 Vaadatud: 163

29. augustil 2021 osales Hiina Tehnikaakadeemia akadeemik Yin Yulong, abilinnapea Tang Ruixiang, Hiina rahva poliitilise konsultatiivkonverentsi aseesimees, teadus- ja tehnoloogiabüroo direktor Gao Dewen, munitsipaalteaduse ja tehnoloogia büroo partei sekretär Grupp, asedirektor, Ziyangi rajoonikomitee, ringkonna teaduse ja tehnoloogia büroo ja teised juhid tulid Hunan Nuoze Biological Technology Co., Ltd. ja Nuoze aromaatsed Hiina ravimmaterjalid Euroopas ja Ameerika Ühendriikides külastati, uuriti ja allkirjastati orgaanilise kolmemõõtmelise istutusbaasi koostööleping, mis avab uue peatüki inimtervise tööstuse ahelas.

1

Ettevõtte esimees hr Liu Zhimou andis üksikasjaliku ettekande ettevõtte ärikultuurist, aromaatsete Hiina ravimmaterjalide orgaanilise kolmemõõtmelise istutusbaasi päritolust Euroopas ja Ameerika Ühendriikides, hoolika kasvatamise vaimust, põllumeestest. ' sissetulekut, kohalikku humanistlikku keskkonda ja looduskeskkonna muutusi akadeemik Yinile ja tema parteile.

2-1

2-2

Akadeemik Yin on täis kiitust ja imetlust: maaelu taaselustamise eesmärk on elavdada tööstust, ajendada külaelanikke rikkaks saamiseks tööle ja parandada põllumeeste elatustaset. See mitte ainult ei kaunista maakeskkonda ja aitab kaasa sotsiaalsele harmooniale. Peaksime toetama ettevõtteid, kes teevad praktilisi asju maalähedaselt. , aidake.


2

3

Abilinnapea Tang Ruixiang märkis: aromaatsed Hiina ravimmaterjalid on meie linnas esile kerkiv Hiina ravimmaterjalide tööstus. Rohkem tööd tuleks teha hulgiravimite ja autentsete ravimmaterjalide põhjaliku väljakaevamise ja propageerimisega. Aromaatsete Hiina ravimmaterjalide teadusliku uurimistöö tase soodustab aromaatsete Hiina ravimmaterjalide tööstuse mitmemõõtmelist ja kvaliteetset arengut.

4

Tervislike taimeekstraktide tehnoloogia innovatsiooni töös andis hr Liu ülevaate ettevõtte ekstraktide uurimis- ja arendustehnoloogia innovatsioonist ning arutas akadeemik Yini meeskonnaga hilisema koostööprojekti protsessi. Linnavalitsuse juhid osalesid järelmeetmetes ja avaldasid kogu protsessi vältel tugevat toetust.

Kohtumisel jõudsid Nuoz Biotech ja akadeemik Yini teadusuuringute meeskond kokkuleppele. Linna- ja linnaosajuhtide tunnistusel sõlmisid kahe poole esindajad kohapeal koostöölepingu.

1-1

Akadeemik Yin andis isiklikult "Teaduse ja Tehnoloogia Akadeemia" aumärgi, andes Nuozeri teaduse ja tehnoloogia arengusse uue tõuke.

7

8

Akadeemik Yin andis isiklikult "Teaduse ja Tehnoloogia Akadeemia" aumärgi, andes Nuozeri teaduse ja tehnoloogia arengusse uue tõuke.
Lubadus toob kasu kogu maailmale. Kõik Nozze Bio kolleegid jätkavad kõigi ühiskonnasektorite toel ja tähelepanuga korporatiivkultuuri "aususe ja altruismi" toetamist ning äripoliitikat "teadus ja tehnoloogia loovad väärtust, professionaalsus loob kvaliteedi"; ühendada ettevõtte uuenduslikud arengugeenid riigi maaelu elavdamise poliitikatega, et tugevdada tööstust, muuta põllumehi rikkamaks ja muuta keskkond kaunimaks; süstida elujõudu inimeste tervisesse ning panna ettevõtted vastutama ühiskonna harmoonia ja stabiilsuse eest.


Kuumad kategooriad