kõik kategooriad
EN

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

Aidake põllumeestel rikkaks saada – Nuoz Biotech on tunnustatud põllumajanduse industrialiseerimise juhtiva positsiooni järgi

Avaldamise aeg: 2021-12-10 Vaadatud: 132

19. novembril 2021 võttis NuoZ Biotechnology tegevjuht Liu Zhimou vastu medali ja tunnistuse "Põllumajanduse industrialiseerimise juhtiv ettevõte" Hiina Yiyangi valitsusosakonna töötajatelt. See on teine ​​kord, kui Nozze Bio saab sellise au osaliseks.


Põllumajanduse industrialiseerimise juhtiv ettevõte

  

Põllumajanduse industrialiseerimise juhtiva ettevõttena on Nuoz Biological alati võtnud ettevõtte ärikultuuriks terviklikkuse ja altruismi. Avalikes suhetes osalemiseks võtke aktiivselt ühendust valitsusasutuste, heategevusorganisatsioonidega jne. Euroopa ja Ameerika mahestandardi kolmemõõtmeline istutusbaas, tehes koostööd kohalike põllumeestega. Centella asiatica, rosmariin, litsea cubeba hädavajalik ja muud Hiina taimsed ravimid on istutatud baasi. Kogu istutusprotsess ei vaja pestitsiide ega väetisi ning koristatakse kunstlikult, et tagada Centella asiatica ekstrakt, rosmariini ekstraktja litsea cubeba eeterlik õli olema toodetud orgaaniliste standardite järgi.


Interplantation Mode Litsea cubeba Rosemary Centella aslatica

  

Samal ajal pakub baasi tootmine ja koristamine igal aastal sadu töövõimalusi kohalikele põllumeestele, mis suurendab oluliselt põllumeeste sissetulekuid ning toob kaasa olukorra, millest võidavad nii ettevõtted, põllumehed kui ka keskkond.


Korja rosmariini

CSR on esilekerkiv relv, mis aitab vähendada suurenenud lõhet organisatsioonide ja ühiskonna vahel. Organisatsiooni ei saa toimida vaakumis ja organisatsioon on mõttetu, kui ta ei panusta ühiskonda. NuoZ keskenduda põllumajandustootjatele, ilma kelleta me midagi ei tee, pakkudes pidevalt tehnilist abi ja rahalist tuge. Nüüd on plaanis teha rohkem töid, millest ühiskond ilma probleemideta rohkem kasu saaks.

NuoZ tehes seda, luues partnerlussidemeid põllumeeste, valitsusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide/vabaühenduste ja kogukonna organisatsioonidega. Aitame põllumajandustootjaid pakkudes erinevaid toetusi, nagu näiteks nullinvesteerimispoliitikaga põllumajandustootjate abistamine, tasuta seemnete pakkumine, neile vajaliku varustuse ostmise rahastamine ning tehniliste ja muude tingimuslike toetuste abistamine.


tehas

Kuumad kategooriad