kõik kategooriad
EN

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

Õnnitleme Nuozi Hiinas "Teaduse ja tehnoloogia tagahoovi" tiitli pälvimise puhul

Avaldamise aeg: 2022-07-06 Vaadatud: 127

图片 1

2. juuli 2022 – õnnitleme Nuoziauhinna saamisel pealkiri "Teaduse ja tehnoloogia tagahoov" Hiinas.


See au on Hiina Teaduse Ühingu 24. aastakoosolek ja
 Tehnoloogia — maapiirkondade teaduse ja tehnoloogia taaselustamine, mis toob kasu isegi põllumeestele (Xiaoxiangi tegevus), mille eesmärk on: aidata kaasa maaelu taaselustamisele


 Nuoz ei ole mitte ainult ülemaailmne mahepõllumajandusliku Litsea cubeba ekstrakti tarnija, vaid toob ka kohalikele elanikele teatud sissetulekut maaelu arengu edendamiseks.


 Litseacubeba (Lour.) Pers. [L.citrataBlume], tuntud ka kui faasanipipar, on lauraliste ( Lauraceae ) perekonda kuuluv taim. Ravimina kasutatakse juuri ja lehti. Lauraceae, ingver, lehtpõõsad või väikesed puud.


Litsea cubeba ajalugu


Töölised Litsea cubeba lilli koristamas

   Litsea cubeba puhul oli varaseim arheoloogiline avastus Hemudu kultuuripaigast. Leiukohalt on välja kaevatud palju Lauraceae lehtede jäänuseid ning seotud botaanikud, agronoomid ja arheoloogid on teinud erinevate nurkade alt palju identifitseerimistööd, sealhulgas Litsea cubeba lehti. Lisaks ujutati Guangzhous Nanyue palee aiaplatsil üks Litsea cubeba seeme Shiqu kanali leiukohast ja seejärel leiti neli Litsea cubeba seemet J264 kaevu asukohast Palace Gardenis, mis on sama, mis praegu. On näha, et vähemalt 7,000 aastat tagasi oli taim Litsea cubeba minu kodumaa lõunaosas olemas ja see ei olnud importtoode.


Töötajad valivad Litsea cubeba vilju pärast koristamist


Meditsiini lk 730 olevate kirjete järgi. Sanitaar, Yiyang District Chronicle'i 8. köide, Litsea cubeba on Yiyangi mägedes rikkalik ressurss.

 

Maagilisel Ziyangi maal tärkavad ja kasvavad aastaid tagasi maasse maetud Litsea cubeba seemned loomulikult pärast päikesevalgusest ja vihmast toitu, seega on see ka Litsea cubeba looduslik allikapank.


Litsea cubeba majanduslik kasu ja kultuuriline vaim


Töötajad valivad Litsea cubeba vilju pärast koristamist.


Litsea cubeba on kahekojaline taim, mille isasõied tolmeldatakse ning eeterlikud õlid korjatakse ja ekstraheeritakse. See ennastsalgav panustamise vaim on ka koht, kus me õpime. Pärast emaslillede tolmeldamist koristatakse Litsea cubeba.

 

Varem, kui meie Yiyangi maapiirkondade raskeim "topeltröövimine" lõppes, oli see ka siis, kui Litsea cubeba oli küps. Pere doteerimiseks ei hoolinud külarahvas palavusest ja väsimusest. Kiiresti saab ta iga päev ühe-kaks ussinahast kotti noppida ja pärast rasket tööpäeva võib tulu küündida sadadesse jüaanidesse.

 

Pärast Nuoze baasis istutamist saavad kohalikud põllumehed korjata iga päev 80–120 kassi Litsea cubeba värsket vilja ning päevane sissetulek võib ulatuda 140–210 jüaanini. Kas see pole mitte Litsea cubeba ja põllumeeste õnnistus? See on ka viis, kuidas Nuozer Bio aitab kaasa maaelu elavdamisele ning on kooskõlas ka "Nooz Bio Park" arengupoliitikaga "Tugevda tööstust, saage põllumeeste jaoks rikkamaks ja muutke keskkond kauniks"!


Litsea cubeba tööstuse arengustrateegia

Litsea cubeba sisaldub Hiina Rahvavabariigi farmakopöa 2020. aasta väljaandes, samuti Hiinas "Toidu lisaainete kataloogis", "Kosmeetikatoorainete kataloogis" ja "Söödalisandite kataloogis" Liit ja Ameerika Ühendriigid. Kogu tööstusahela arendamine, mida saab välja mõelda, toita ja premeerida.

Nuoz Bio

Praeguses majanduskeskkonnas on see au riigi, kõikide tasandite valitsuste ja ekspertide tunnustus ja toetus meie Nova Biotööstuse arengukavale. Nuozer Bio jätkab terviklikkuse ja uuendusmeelsuse toetamist, aususe ja altruismi ettevõtte põhikultuuri ning aromaatse traditsioonilise hiina meditsiini tööstuse juurutamist maal, soodustab maapiirkondade taaselustamist ja külaelanike rikkaks muutmist ning rakendab tõsiselt "selge vee" strateegiat. ja lopsakad mäed". Levitage aromaatse Hiina meditsiini tööstuse seemneid armastuse nimel üle maailma!


Nuoz Bio

Pereks olemiseks on temperatuur, laius,Sügav ettevõtmine!


Kuumad kategooriad