kõik kategooriad
EN

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd. on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis keskendub tervislike taimeekstraktide uurimisele, tootmisele ja müügile. See on maailma juhtiv ženšenni ekstrakti, schisandra ekstrakti ja rosmariini ekstrakti tarnija.

Tehas asub kaunis Yiyang Zijiangi jões - Changchuni majandusarengu tsoonis, mille ehitusalune kogupindala on üle 10,000 500 ruutmeetri. Praegu on sellel mitu taimeekstrakti tootmisliini, mille aastane tootmisvõimsus on üle XNUMX tonni.

Kvaliteet on ettevõtte elujõud. Põhitegevuse poliitikaga "Tehnoloogia loob väärtust, professionaalne valamise kvaliteet" on Nuoz loonud range kvaliteedi tagamise ja kvaliteetse teenuse jälgimise süsteemi. On läbinud FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC ja muud rahvusvahelised autoriteetsed sertifikaadid. nende hulgas on Nuoz Biotech esimene Hiina ettevõte, mis on saanud rosmariini orgaanilise sertifikaadi.

Et paremini kontrollida kvaliteeti ja realiseerida toodete jälgitavust. Nuoz Biotech külastas mitmeid TCM-istandusi ja uuris erinevate Hiina ravimite kasvuharjumusi. Nuoz rajas Hunanis rosmariini orgaanilise aluse ja Jilini orgaanilise schisandra aluse. rajatud on üle 1,000 hektari rosmariini ja üle 4,000 hektari skisandra istutusaluseid.

Nuoz Biotech keskendub pestitsiidide, plastifikaatorite, raskmetallide ja PAH-de ning muude taimeekstraktides leiduvate kahjulike jääkide terviklikule lahendusele, pakkudes ohutuid, tervislikke ja looduslikke tooteid kogu inimkonnale.

Kuumad kategooriad